Gandolfi, hans krets, Sankt Hieronymus

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

GANDOLFI
hans krets, italiensk skola, 1700-tal
Sankt Hieronymus
Olja på duk, 102,5 x 69 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

1439

2019-06-12