Fritz Lindström, Landskap

Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap
Fritz Lindström, Landskap

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM
1874-1962
Landskap
Signerad och daterad Fritz Lindström 1920. Olja på duk, 50 x 73 cm.

1374

2019-06-12