Fritz Lindström, Hösttoner

Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner
Fritz Lindström, Hösttoner

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

50 000-70 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM
1874-1962
Hösttoner
Signerad F. L och otydligt daterad *5. Olja på duk, 58,5 x 74,5 cm

UTSTÄLLD
Fritz Lindström minnesutställning 1983, Konstföreningen Arvika

1375

2019-06-12