Fritz Lindström, En liten flicka med röd bakgrund

Klubbat för:

Osåld

20 000-25 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM
1874-1962
En liten flicka med röd bakgrund
Signerad och daterad Fritz Lindström 1923. Olja på duk, 80 x 50 cm

1390

2019-06-12