Eugène Jansson, Stilleben

Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben
Eugène Jansson, Stilleben

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

EUGÈNE JANSSON
1862-1915
Stilleben med vinflaska, gröna druvor och päron.
Signerad Eug. Jansson. Olja på duk, 28 x 25,5 cm

1322

2019-06-12