Engelsk skola, Stallinteriör

Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör
Engelsk skola, Stallinteriör

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ENGELSK SKOLA
1800-tal
Stallinteriör
Otydlig signatur. Olja på uppklistrad duk, 63,5 x 76,5 cm.

1412

2019-06-12