Carl Wilhelmson, Sommarnatt

Carl Wilhelmson, Sommarnatt
Carl Wilhelmson, Sommarnatt
Carl Wilhelmson, Sommarnatt
Carl Wilhelmson, Sommarnatt
Carl Wilhelmson, Sommarnatt
Carl Wilhelmson, Sommarnatt
Carl Wilhelmson, Sommarnatt
Carl Wilhelmson, Sommarnatt

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

CARL WILHELMSON
1866-1928
Sommarnatt
Signerad C. Wilhelmson. Olja på duk, 24 x 38,5 cm
Utförd 1904

1290

2019-06-12