Carl Hetz, Vid köksbordet

Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL HETZ
Tyskland 1828-1899
Vid köksbordet
Signerad och daterad C Hetz München 1883. Olja på duk, 85 x 70 cm

PROVENIENS
Funnits i familjens ägo sedan 1951, vidare i arv till nuvarande ägare

1419

2019-06-12