Bruno Liljefors, Räv och orre i vinterlandskap

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Räv och orre i vinterlandskap
Signerad Bruno Liljefors. Olja på duk, 35 x 50 cm.

PROVENIENS
Åmells konsthandel, Stockholm
Svensk privatsamling

1306

2019-06-12