Brügge skola ca 1520, Jungfru Maria

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

BRÜGGE SKOLA
ca 1520
Sankt Johannes och Jungfru Maria
Olja på pannå, parketterad, vardera 33,5 x 12,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 1809

1434

2019-06-12