Bror Lindh, Hus i månsken

Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken
Bror Lindh, Hus i månsken

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

BROR LINDH
1877-1941
Hus i månsken
Signerad Bror Lindh. Olja på duk, 138 x 121cm.

1380

2019-06-12