Björn Ahlgrensson, Sista snön

Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön
Björn Ahlgrensson, Sista snön

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BJÖRN AHLGRENSSON
1872-1918
Sista snön
Signerad och daterad Björn Algrensson 1910. Olja på duk, 40 x 54 cm.

1385

2019-06-12