Björn Ahlgrensson, Fors i skog

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

BJÖRN AHLGRENSSON
1872-1918
Fors i skog
Signerad och daterad B Ahlgrensson 1908. Olja på duk, 101 x 144 cm.

1383

2019-06-12