Björn Ahlgrensson, Det är vackrast när det skymmer

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BJÖRN AHLGRENSSON
1872-1918
Det är vackrast när det skymmer
Signerad B A. Olja på duk, 75 x 54 cm

PROVENIENS
Ingenjör Lars-Erik Hallgren

UTSTÄLLD
Prins Eugens Waldemarsudde

1381

2019-06-12