Anthonie Victoryns, Läkarbesök

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

ANTHONIE VICTORYNS
Flandern ca 1620-1656
Läkarbesök
Signerad i monogram med sax. Olja på pannå, 22,5 x 32 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling, nr 273

1462

2019-06-12