Anders Zorn, Damporträtt

Anders Zorn, Damporträtt
Anders Zorn, Damporträtt
Anders Zorn, Damporträtt
Anders Zorn, Damporträtt
Anders Zorn, Damporträtt
Anders Zorn, Damporträtt
Anders Zorn, Damporträtt
Anders Zorn, Damporträtt

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ANDERS ZORN
1860-1920
Damporträtt - bröstbild
Signerad och daterad L Zorn -81. Akvarell på papper, 46 x 35 cm

1298

2019-06-12