Alfred Emile Stevens, Dam i trädgård - skiss

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALFRED EMILE LÉOPOLD STEVENS
Belgien 1823-1906
Dam i trädgård - skiss
Signerad A Stevens. Olja på pannå, 31 x 22,5 cm.

1410

2019-06-12