Alfred Ekstam, Aprilafton

Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton
Alfred Ekstam, Aprilafton

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALFRED EKSTAM
1878-1935
Aprilafton
Signerad Alfred Ekstam. Olja på duk, 110 x 83 cm

1378

2019-06-12