Alf Wallander, En stunds vila

Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila
Alf Wallander, En stunds vila

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

ALF WALLANDER
1862-1914
En stunds vila
Signerad och daterad A Wallander 1887. Olja på duk, ca 190 x 250 cm

PROVENIENS
Företaget Luxor, Motala, Sverige

Se länk härnedan
http://arneenra.se/luxor-nokia.html

1329

2019-06-12