Alexander Coosemans, tillskriven, Stilleben

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ALEXANDER COOSEMANS
Antwerpen 1627-1689 Antwerpen, tillskriven
Stilleben med girlang av frukter
Olja på duk, omarbetad, 62 x 87 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
N M Åmell Konst och antikviteter, Stockholm

1458

2019-06-12