Adriano Bonifazi, Flöjtspelande pojke

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ADRIANO BONIFAZI
Italien 1858-1914
Flöjtspelande pojke och flicka som flätar håret
Signerad och daterad Bonifazi Capri 1883. Olja på duk, 92 x 62 cm

1415

2019-06-12