Trädgårdsskulpturer, 1800-talets tredje kvartal

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, England 1800-talets tredje kvartal, i form av parställda liggande hästar, bemålad komposit, höjd 63, 90 x 35 cm, socklar med smärre lagningar, åldersbetingad patina, färgbortfall

121

2018-12-05