Thure Wallner, Harunge i sommarlandskap

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Harunge i sommarlandskap
Signerad Th.Wallner. Olja på pannå, 25 x 33 cm.

307

2018-12-05