Sarouk, antik 1920-tal

Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal
Sarouk, antik 1920-tal

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SAROUK, antik ca 1920-tal, ca 486 x 303 cm, lagning, ena långsidan med smärre slitage, enstaka fläckar

107

2018-12-05