Rudolph Eichstaedt, Holländsk spinnerska

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

RUDOLF EICHSTAEDT
Tyskland 1857-1924
Holländsk spinnerska
Signerad Rudolf Eichstaedt. Olja på duk, 110 x 80 cm.

336

2018-12-05