Peder Mönsted, Landskapsvy

Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy
Peder Mönsted, Landskapsvy

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PEDER MÖNSTED
Danmark 1859-1941
Landskapsvy från Himmelbjerget, Danmark
Signerad och daterad P Mönsted Himmelbjerget 1926. Olja på duk, 62 x 40 cm.

327

2018-12-05