Paul Fischer, Porträtt av flicka i vit hatt

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Porträtt av flicka i vit hatt
Monogramsignerad PF. Olja på duk, 35 x 25,5 cm

318

2018-12-05