Parkurna, 1800-talets tredje kvartal

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PARKURNA, England 1800-talets tredje kvartal, mediciform, grönpatinerat gjutjärn, samtida postament i stengods, sidorna med dekor av lagerkransar, höjd 152,5, diameter 65 cm, postamentet med smärre nagg

120

2018-12-05