Notställ, Karl Johan

Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan
Notställ, Karl Johan

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

NOTSTÄLL, Karl Johan, massiv flammig björk, stället av björk och ek, tripodformad fot med svärtade avslut dekorerade med linser, ställbar höjd, fällbart notställ, höjd 83-155 cm, slitage, smärre lagningar

118

2018-12-05