Mosse Stoopendaal, Simmande and

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL
1901-1948
Simmande and
Signerad Mosse Stoopendaal. Olja på duk, grisaille, 39 x 105 cm

291

2018-12-05