Mashad semiantik 1930-tal galleri
2018-12-05
106
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 18 000-20 000 SEK |
MASHAD, semiantik 1930-tal, galleri, 665 x 100 cm, smärre lagningar