Ludwig Munthe, Bergslandskap

Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap
Ludwig Munthe, Bergslandskap

Klubbat för:

37000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LUDWIG MUNTHE
Norge 1841-1896
Bergslandskap
Signerad L Munthe. Olja på duk, 81 x 119 cm

331

2018-12-05