Julia Beck, Manlig modell

Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell
Julia Beck, Manlig modell

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JULIA BECK
1853-1935
Manlig modell i klärobskyr
Signerad och daterad Julia Beck Paris -79. Olja på duk fäst på pannå, 67,5 x 47,5 cm.

275

2018-12-05