Johan Krouthén, Solbelyst skogsglänta med sjö

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN
1858-1932
Solbelyst skogsglänta med sjö
Signerad och daterad Johan Krouthén 1915. Olja på duk, 151 x 101 cm

306

2018-12-05