Giuseppe Nogari, Kvinna med hund

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

80 000-120 000 SEK

GIUSEPPE NOGARI
Venedig 1699-1763 Venedig, tillskriven
Kvinna med hund
Olja på duk, 55,5 x 41,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(nr 155)

365

2018-12-05