Cartier brosch guld silver rosenslipade diamanter

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

CARTIER, brosch, guld och silver, omkring 1900, genombrutet spegelmonogram med dekor av rosenlipade diamanter, franska stämplar, signerad Cartier. Paris. London., längd 30,5 mm, vikt 6,1 g

203

2018-12-05