Carl Fischer, Konstnärens modell

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CARL FISCHER
Danmark 1887-1962
Konstnärens modell
Signerad Carl Fischer. Olja på duk, 39 x 53 cm.

319

2018-12-05