Bruno Liljefors, Sträckande svanar

Klubbat för:

125000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Sträckande svanar
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1938. Olja på duk, 35 x 50 cm.

308

2018-12-05