Bruno Liljefors, Gäss

Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss
Bruno Liljefors, Gäss

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

150 000-200 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Gäss
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1922. Olja på duk, 70 x 100 cm.

PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm

268

2018-12-05