Bakhtiari, semiantik ca 1920-tal

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BAKHTIARI, semiantik 1920-tal, 506 x 358 cm, parti med slitage, smärre lagningar

95

2018-12-05