Axel Törneman, Från Kullen, Mölle

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

AXEL TÖRNEMAN
1880-1925
Från Kullen, Mölle
Signerad och daterad Törneman 1917. Olja på duk, 96 x 81 cm.

279

2018-12-05