Antonio Zanchi, Sokrates

Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates
Antonio Zanchi, Sokrates

Klubbat för:

220000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ANTONIO ZANCHI
Italien, Este 1631-1722 Venedig
Sokrates
Olja på duk, 125 x 100 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling
(nr 4)

373

2018-12-05