Anton Friedrich Harms, Stilleben med fåglar

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ANTON FRIEDRICH HARMS
Tyskland 1695-1745
Stilleben med fåglar och frukter
Signerad och daterad A F Harms 1737. Olja på duk, 70 x 83 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

386

2018-12-05