Anshelm Schultzberg, Capri strand

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

75 000-100 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG
1862-1945
Capri strand
Signerad och daterad Schultzberg, Capri juli 1891. Olja på duk, 44 x 74 cm.

302

2018-12-05