Alfred de Dreux, Porträtt av hund

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ALFRED DE DREUX
Frankrike 1810-1860
Porträtt av hund
Signerad De Dreux. Olja på duk, 82 x 100,5 cm

321

2018-12-05