Stellan Mörner, Romantiskt landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Romantiskt landskap
Signerad och daterad Mörner -30. Gouache på papper, 30 x 23 cm

UTSTÄLLD
Galerie Aronowitsch, Stockholm 16 feb-13 mars 1968

36

2018-06-05