Sigrid Hjertén, Komposition

Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition
Sigrid Hjertén, Komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-175 000 SEK

SIGRID HJERTÉN
1885-1948
Komposition
Signerad Hjertén. Akvarell på papper, 61 x 49 cm.

42

2018-06-05