Per Ekström, Insjölandskap med träd i solnedgång

Klubbat för:

45000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

PER EKSTRÖM
1844-1935
Insjölandskap med träd i solnedgång
Signerad och daterad P. Ekström 1897. Olja på duk, 64 x 93 cm.

24

2018-06-05