Klubbat för:
110000 SEK
125 000-150 000 SEK
PEDER MÖNSTED
Danmark 1859-1941
Gaardinteriör fra Blaabæk Vandmølle
Signerad och daterad P. Mönsted 1921. Olja på duk, 91 x 136 cm.
25
2018-06-05