Olle Hjortzberg, Blomsterstilleben

Klubbat för:

170000 SEK

Utropspris

175 000-200 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 54. Olja på duk, 61 x 50 cm.

PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel

9

2018-06-05